fbpx

Zaufali nam

AGNIESZKA KAWIORSKA – Ambasador SC Beauty Clinic

Agnieszka Kawiorska – Aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka wydziału aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Od ponad 10 lat pracuje jako aktorka, ma na swoim koncie liczne role w produkcjach telewizyjnych oraz filmach fabularnych. Publiczności znana jest m.in z filmów: „Katyń”, „Pitbul. Ostatni pies”, a także seriali: „Barwy Szczęścia“, „Pierwsza Miłość“, „Na Wspólnej“ i „Na dobre i na złe“.
Prywatnie pasjonatka podróży, sportu i aktywnego stylu życia. Lubi adrenalinę i wyzwania, jej największą pasją jest kitesurfing.

Adam Adamonis

Adam Adamonis- aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. Widzom znany jest m.in. z serialu „Przyjaciółki”. Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Brawurowo wcielił się w rolę Gustawa w spektaklu komediowym „Goło i wesoło”.  Poza aktorstwem realizuje artystyczne projekty w Polsce i za granicą, a jego pasją jest psychologia, taniec i podróże.

Julia Oleś

Julia Oleś- z wykształcenia ekonomistka. Zastępca redaktora naczelnego w www.silesion.pl, dziennikarka. Autorka life-stylowego bloga www.fabjulus.pl. Bardzo aktywna w social media. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 30 tys. osób. Uwielbia gotować, malować, śpiewać i pisać.

Anita Rojczyk

Anita Rojczyk- światowej sławy modelka oraz zwyciężczyni konkursów piękności. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 120 tys. obserwujących

Anna Wendzikowska

Polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień dobry TVN.

Kontakt

SC BEAUTY CLINIC WARSZAWA SASKA KĘPA

ul. Saska 5E, Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

SC BEAUTY CLINIC SOSNOWIEC

Kilińskiego 44/IX, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 13:00