fbpx

Celar™ AWT®

Zabiegi falą akustyczną (uderzeniową) są nowym rozwiązaniem w zakresie nieinwazyjnego skutecznego zredukowania cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wytwarzana zewnątrzustrojowo fala uderzeniowa rozbija zwłóknienia tkanki łącznej otaczającej guzki cellulitu oraz doprowadza do uszkodzenia błon komórkowych komórek tłuszczowych, co zapoczątkowuje lipolizę. Dodatkowo w skórze właściwej dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co przekłada się na wygładzenie i napięcie skóry już po pierwszym zabiegu. Po serii możemy uzyskać nawet 100% poprawę elastyczności. Działając na wszystkie składowe cellulitu można osiągnąć do 95% jego likwidacji. W wyniku oddziaływania wysokiej energii fal uderzeniowych dodatkowo dochodzi do rozbijania i przebudowy tkanki łącznej budującej blizny i rozstępy. Skuteczność spłycenia blizn i zmniejszenia widoczności rozstępów sięga 41%.

Fale uderzeniowe to inaczej fale akustyczne – wytwarzane pneumatycznie fale mechaniczne słyszalne, wywołujące biologiczne, określone efekty w tkankach poprzez działanie bardzo wysoką energią. W urządzeniu Cellar™ AWT® wykorzystywane jest sprzężone powietrze i powoduje to generowanie fal najbezpieczniejszą metodą pneumatyczną. Po zetknięciu głowicy z miejscem zabiegowym impulsy oddziałują poprzez skórę właściwą aż do głęboko leżącej tkanki podskórnej.Zastosowanie tej metody okazało się rewolucją w zabiegach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową w sposób nieinwazyjny poprzez liczne badania kliniczne i wysoką efektywność tego rodzaju sprzętu. CelartmAWT® – opatentowana fala akustyczna to technologia, gdzie zastosowano bardzo dużą energię, wyróżnia się zmianami ciśnienia rozproszonymi w przestrzeni. W miejscu przyłożenia głowicy przepływająca energia dociera do tkanek wywołując w nich biologiczne i mechaniczne działanie. Urządzenie Celar™ AWT® zostało stworzone na potrzeby działań klinicznych, dlatego do jego zalet należy  przeciwdziałanie stanom zapalnym i obrzękom, wykazuje także właściwości antybakteryjne.

Zastosowanie tej metody jest wysoce efektywne przy zabiegach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową. To także znakomita alternatywa dla zabiegów inwazyjnych, a liczne badania potwierdzają wysoką jakość urządzenia.

Wskazania do zabiegu

  • zmniejszenie obwodu ciała;
  • cellulit w każdej fazie, nawet w najbardziej zaawansowanym stadium;
  • utrata jędrności skóry w obszarze: ud, bioder, pośladków, ramion, brzucha;
  • zmniejszanie blizn i rozstępów;
  • zwiotczenie i słaba kondycja skóry;

Efekty zabiegu

  • poprawa elastyczności skóry
  • likwidacja cellulitu
  • poprawa mikrokrążenia
  • przyspieszenie metabolizmu tkankowego
  • remodeling włókien kolagenowych

REZERWACJA

SC BEAUTY CLINIC SOSNOWIEC

Kilińskiego 44/9, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 13:00

SC BEAUTY CLINIC WARSZAWA

ul. Saska 5E, Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00


SC BEAUTY CLINIC WARSZAWA KABATY

ul. Wąwozowa 8, 02-796 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 13:00

SC BEAUTY CLINIC WROCŁAW

ul. Mińska 38, 54-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 09:00 – 16:00