Dlaczego SC BEAUTY CLINIC?

Nowy wymiar zabiegów estetycznych

Zawsze marzyliśmy, aby tworzyć wyjątkowe miejsca.

Jesteśmy przekonani, że SC Beauty Clinic jest spełnieniem naszych marzeń o klinice kosmetologii która „otula” profesjonalizmem i przyjacielską atmosferą.

W SC Beauty Clinic, jako pierwsi w Polsce kreujemy nowe trendy „slow beauty” i kosmetologii personalizowanej. Oznaczają one najwyższą jakość, indywidualne podejście, bez wszechobecnego pośpiechu.

W każdy wykonywany przez nas zabieg wkładamy olbrzymie serce i zaangażowanie. Możesz to dostrzec przekraczając próg SC Beauty Clinic i przenieść się w inny wymiar.

Solfeżowa relaksacyjna muzyka, świeżo palona kawa, naturalna alkaliczna woda, kącik relaksu… To tylko niektóre, maleńkie wyróżniki…

Niezmiernie się cieszymy, że nasze starania dostrzegają inni, przyznając liczne nagrody i wyróżnienia – w tym dla najlepszego Studia Urody, za co serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia w SC Beauty Clinic.

Nagrody

diamenty beauty 2018

Ogólnopolski Konkurs i Program Certyfikacji Firm „Diamenty Beauty” nagradzający wyróżniające się na tle konkurencji usługi i produkty.Nagroda dla nowatorskich, innowacyjnych i nowoczesnych firm, linii kosmetyków lub usług.

LNE -Nagroda dla najbardziej nowatorskich rozwiązań branży beauty MIędzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych Magazynu LNE. Nagroda przyznawana za eksplorację zdobyczy nowych technologii i tworzenie oryginalnych formuł.

BEAUTY FORUM AWARDS jest konkursem profesjonalnych produktów kosmetycznych, odznaczających się nową technologią, szczególnymi właściwościami i zastosowaniem, wprowadzonych na polski rynek.

innowator wsb

Nagrody Innowator 2018 przyznawane są przedstawicielom świata nauki, biznesu i samorządu za dotychczasowy wkład w zakresie innowacyjnych rozwiązań w procesie organizacji i funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

Popularne zabiegi

Jesteśmy ludźmi z pasją, profesjonalistami kosmetologii, medycyny estetycznej. Nasza najwyższa jakość świadczonych do tej pory usług przekłada się na zaufanie oraz kilkuletnią współpracę z dotychczasowymi pacjentami.
Osoby, które nas odwiedzają mogą liczyć na obszerne konsultacje oraz trafne wybory w pielęgnacji twarzy i ciała. Wyznajemy zasadę: maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

  • Endermologia LPG
  • Lipoliza iniekcyjna
  • Karboksyterapia
  • SMAStherapy
  • Mezoterapia igłow
  • Usuwanie blizn i rozstępów
  • Wypełnianie zmarszczek
  • Osocze bogatopłytkowe
  • Likwidacja „drugiego podbródka”

Kontakt

SC BEAUTY CLINIC WARSZAWA

ul. Saska 5E, Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

SC BEAUTY CLINIC SOSNOWIEC

Kilińskiego 44/IX, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 13:00