fbpx

Dlaczego SC BEAUTY CLINIC?

NOWY WYMIAR ZABIEGÓW ESTETYCZNYCH

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym wiele rzeczy dzieje się w sprzeczności do otaczającego świata.

SC Beauty Clinic jest spełnieniem naszych marzeń o klinice kosmetologii która „otula” profesjonalizmem i przyjacielską atmosferą.

W każdy wykonywany przez nas zabieg wkładamy olbrzymie serce i zaangażowanie. Możesz to dostrzec przekraczając próg SC Beauty Clinic i przenieść się w inny wymiar.

Solfeżowa relaksacyjna muzyka, świeżo palona kawa, naturalna alkaliczna woda, kącik relaksu… To tylko niektóre, maleńkie wyróżniki…

JESTEŚMY EKSPERTEM, KTÓRY WSPÓŁTWORZY BRANŻĘ KOSMETYCZNĄ

Jesteśmy ekspertem, który realizuje holistyczne podejście do zabiegów i pokazuje możliwości pełnego wykorzystania potencjału metod zabiegowych.

Podnosimy poziom branży kosmetycznej od ponad 12 lat m.in. tworząc jeden z największych magazynów branżowych SC Beauty Magazine.

Jako pierwsi w Polsce kreujemy nowe trendy „slow beauty” i kosmetologii personalizowanej. Oznaczają one najwyższą jakość, indywidualne holistyczne podejście, bez wszechobecnego pośpiechu.

Niezmiernie się cieszymy, że nasze starania dostrzegają inni, przyznając liczne nagrody i wyróżnienia – w tym dla najlepszego Studia Urody, za co serdecznie dziękujemy.

Nagrody

diamenty beauty 2018

Ogólnopolski Konkurs i Program Certyfikacji Firm „Diamenty Beauty” nagradzający wyróżniające się na tle konkurencji usługi i produkty.Nagroda dla nowatorskich, innowacyjnych i nowoczesnych firm, linii kosmetyków lub usług.

LNE -Nagroda dla najbardziej nowatorskich rozwiązań branży beauty MIędzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych Magazynu LNE. Nagroda przyznawana za eksplorację zdobyczy nowych technologii i tworzenie oryginalnych formuł.

BEAUTY FORUM AWARDS jest konkursem profesjonalnych produktów kosmetycznych, odznaczających się nową technologią, szczególnymi właściwościami i zastosowaniem, wprowadzonych na polski rynek.

LOGO-INNOWATOR

Nagrody Innowator 2018 przyznawane są przedstawicielom świata nauki, biznesu i samorządu za dotychczasowy wkład w zakresie innowacyjnych rozwiązań w procesie organizacji i funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

Popularne zabiegi

Jesteśmy ludźmi z pasją, profesjonalistami kosmetologii, medycyny estetycznej. Nasza najwyższa jakość świadczonych do tej pory usług przekłada się na zaufanie oraz kilkuletnią współpracę z dotychczasowymi pacjentami.
Osoby, które nas odwiedzają mogą liczyć na obszerne konsultacje oraz trafne wybory w pielęgnacji twarzy i ciała. Wyznajemy zasadę: maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

  • Endermologia LPG
  • Lipoliza iniekcyjna
  • Karboksyterapia
  • SMAStherapy
  • Mezoterapia igłow
  • Usuwanie blizn i rozstępów
  • Wypełnianie zmarszczek
  • Osocze bogatopłytkowe
  • Likwidacja „drugiego podbródka”

Kontakt

SC BEAUTY CLINIC WARSZAWA SASKA KĘPA

ul. Saska 5E, Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

SC BEAUTY CLINIC SOSNOWIEC

Kilińskiego 44/IX, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 13:00

SC BEAUTY CLINIC KATOWICE

Otwarcie listopad 2019!

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

SC BEAUTY CLINIC WARSZAWA URSYNÓW

Wąwozowa 8, 02-796 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 13:00

SC BEAUTY CLINIC WROCŁAW

Mińska 38, 54-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 9:00 – 16:00

SC BEAUTY CLINIC RZESZÓW

Otwarcie grudzień 2019!

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00